Balíček Mini

Základní balíček, který obsahuje vše, na co byste neměli při organizaci maturitního plesu zapomenout. Využijte našich služeb a mějte všechny produkty od pozvánek, které uvidí Vaši hosté jako první, po šerpy na maturitním plese, sladěné do jednotného vizuálního stylu. Máte již vybrané téma plesu? Podělte se s námi o něj a my Vám již vše ostatní navrhneme tak, aby atmosféra maturitního plesu ještě více toto témat podtrhla.

Co obsahuje balíček Mini

mini

Návštěva koordinátora u Vás ve třídě

Služby koordinátora po celý maturitní ples

Smlouva s OSA

Grafický návrh maturitních lístků a pozvánek

Fyzická výroba maturitních lístků a pozvánek

Výroba identifikačních tyvek pásek, které slouží jako vrácenka

Zajištění květin na ples včetně jejich skladování a dopravy přímo na ples

Fotokoutek na ples

Ochranka na ples

Sleva na Namaturak.cz - až 10%

 

Jaké další výhody získáte při výběru tohoto balíčku?

Výhradním dodavatelem produktů pro maturitní ples, jakými jsou maturitní skleničky, šerpy a stužky, se stala společnost NaMaturák.cz, která je předním českým výrobcem produktů pro maturitní ples. Při výběru tohoto balíčku máte u této společnosti následující slevy:

  • 10 % sleva na maturitní stužky.
  • 10 % sleva na maturitní šerpy.
  • 13 % sleva na maturitní skleničky a ostatní sortiment.

Cena

Rádi Vám vytvoříme individuální cenovou kalkulaci. Každý maturitní ples je originál, proto pro kalkulaci ceny prosím použijte kontaktní formulář níže.

Chcete balíček upravit?

Neváhejte a napište nám.
Agentura Maturák na klíč je nově vzniklou štikou v rybníku maturitních plesů. Její hlavní jádro tvoří tři koordinátoři, kteří již několik let působí na scéně maturitních plesů. Tým, který se o Vás bude starat, má zkušenosti z více jak 100 maturitních plesů. Nejsme studenty, kteří se rozhodli, že začnou podnikat. S organizací a chodem maturitních plesů máme již dlouholeté zkušenosti, které bychom nyní rádi zužitkovali a zprostředkovali je Vám, maturantům.

Máte dotaz? Máte dotaz?