Balíčky

Vyberte si jeden z našich balíčků, který odpovídá Vašim představám. Máme pro Vás tři varianty balíčků - MINI, MIDI, MAXI. Jednotlivé balíčky se liší rozsahem poskytovaných služeb. Čím více si toho objednáte, tím levnější ve finále Váš maturitní ples bude. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti maturitních plesů a víme, na kterých oblastech lze při organizování ušetřit poměrně velký finanční obnos.

Nechcete se o nic starat a chcete si užít Váš nezapomenutelný maturitní ples jako celebrity? Pak zvolte balíček MAXI - nejen, že s Vámi budeme vše před plesem konzultovat, ale při maturitním plese se nebudete muset o nic starat a budete se pouze dívat, jak vše kolem Vás funguje, jak má. 

Maturitní ples máte pouze jednou za život, tak si ho pořádně užijte!
Agentura Maturák na klíč je nově vzniklou štikou v rybníku maturitních plesů. Její hlavní jádro tvoří tři koordinátoři, kteří již několik let působí na scéně maturitních plesů. Tým, který se o Vás bude starat, má zkušenosti z více jak 100 maturitních plesů. Nejsme studenty, kteří se rozhodli, že začnou podnikat. S organizací a chodem maturitních plesů máme již dlouholeté zkušenosti, které bychom nyní rádi zužitkovali a zprostředkovali je Vám, maturantům.

Máte dotaz? Máte dotaz?